Bravo View OVR-121WFM 12.1″ Widescreen Overhead LCD
Product Code: B002ULTSLY
Rating: Rating 4.5/5 stars
Special Offers: Check It »
Customer Reviews: Read Reviews »
money-back-guarantee
  • Brightness = 350 NIT, Soft Rubber Paint Finish, 2 Audio/Video Inputs,
  • On Screen Display, Adjustable Color / Contrast / Brightness / Tint
  • Dome Lights, Wireless Remote Control, Built-in FM Transmitter
  • IR Output for Wireless Headphones, Power Requirements = 12V / 9W, NTSC or PAL Format
Make the ride as fun as the destination! Enjoy a crystal clear picture from Bravo View’s 12.1” widescreen overhead LCD. With a built in FM transmitter and IR outputs, the OVR-121WFM gives you multiple options to enjoy the sound! Our new “Soft Paint [Read more...]